| Размер | 850/950 х 20*40 мм |
| Открывание | правое/левое |
| Короб | 50*30*1,2+40*20, общая глубина 70 мм |
| Рама полотна | профиль 51 мм |
| Лист наружный | 1,2 мм |
| Лист внутренний | – |
| Наполнение полотна | изовер |
| Петли | 2 шт. |
| Наличник | МДФ 16 мм |
| Замок нижний | Гардиан 32.11 |
| Замок верхний | Avers R35/S8 |
| Цилиндр (секрет) | к-в Fuaro/Apecs |
| Ручка | Barrera HR 0,3 раздельная |
| Броненакладка | накладная Schlegel |
| Уплотнение | 2 контура по полотну |
| Глазок | есть |
| Цвет снаружи | дуб вулканический |
| Цвет внутри | дуб пасадена |
| Антисрезы | 2 |
| Толщина полотна двери | 71,2 мм |
У вас залишились додаткові запитання? Зв'яжіться з нами через форму зворотного зв'язку!
Досвідчені спеціалісти з досвідом понад 10 років
