| Размер | 850/950 х 2040 мм |
| Открывание | правое/левое |
| Короб | 60*40 общая глубина 60мм |
| Рама полотна двери | проф труба 40*20 |
| Лист наружный | 1 мм |
| Лист внутренний | – |
| Уплотнение | “Sanok” 1 контур |
| Замок нижний | «Апекс 2600» |
| Замок верхний | «Class 1082» |
| Цилиндр | Ключ-вороток Кедр/Апекс |
| Ручка | на планке |
| Броненакладка | – |
| Наполнение полотна | изовер |
| Задвижка-ночник | нет |
| Петли | 2 шт. |
| Глазок | да |
| Наличник | МДФ 10мм |
| Антисрезы | 2 шт. |
| Порог нержавейка | нет |
| Неодимовые магниты | нет |
| Демпферная лента(термомост) | нет |
| Утепление короба | нет |
| Покраска короба двери | – |
| Отделка | |
| Отделка снаружи | МДФ 10 мм |
| Отделка внутри | МДФ 10 мм |
| Рисунок | М-150 |
| Цвет | орех темный |
| Толщина полотна двери | 61,5 мм |
У вас залишились додаткові запитання? Зв'яжіться з нами через форму зворотного зв'язку!
Досвідчені спеціалісти з досвідом понад 10 років
