| Размер | 850*950*20*50 |
| Открывание | левое/правое |
| Короб | На гнутом профиле общая глубина 67 мм |
| Рама полотна двери | профиль – 42 мм |
| Лист наружный | 1,2 мм |
| Лист внутренний | 1,0 мм |
| Уплотнение | “Sanok” 2 контура |
| Замок нижний | «Апекс 2000/ZN» |
| Замок верхний | – |
| Цилиндр | ключ-ключ |
| Ручка | Апекс HP-72.1303 черная |
| Броненакладка | – |
| Наполнение полотна | Базальтовая вата |
| Задвижка-ночник | нет |
| Петли | 2 шт. |
| Глазок | нет |
| Лента “Огракс” | да |
| Наличник | Гнутый |
| Антисрезы | 1 шт. |
| Порог нержавейка | нет |
| Неодимовые магниты | нет |
| Демпферная лента(термомост) | нет |
| Утепление короба | нет |
| Покраска короба двери | – |
| Отделка | |
| Отделка снаружи | Шагрень Ral 70*40 |
| Отделка внутри | Шагрень Ral 70*40 |
| Рисунок | см. фото |
| Толщина полотна двери | 42 мм |
У вас залишились додаткові запитання? Зв'яжіться з нами через форму зворотного зв'язку!
Досвідчені спеціалісти з досвідом понад 10 років
